Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) Havale veya EFT(Elektronik Fon Transferi) yolu ile
Ziraat Bankası, TR32 0001 0015 1849 1976 6450 13(TL) hesap numaramıza ödeme yapabilirsiniz.

2) Her türlü Kredi kartı ile sitemiz üzerinden tek ödeme olarak online veya taksitli şekilde işlem yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. İptal veya stok sıkıntısı nedeni ile iptal edilen siparişlerinizin para iadesi 3 iş günü içinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi için Mota Güzellik yetkililerine banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat koşulları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri onaylandıktan sonra en geç 2(iki) iş gün içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel durumunda size mutlaka bilgi verilecektir. Ürünler İstanbul merkezli depomuzdan, Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda bilgi alabilirsiniz. Kargo teslimatı sadece Türkiye için geçerlidir.

5)Ödeme takibi
Ödeme sürecinde herhangi bir sorundan dolayı işlem gerçekleşmiyorsa ziyaretçimiz bu durumdan dolayı haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste bir hata durumunda teslimatı gerçekleşmeyen sipariş ile ilgili siparişi veren kişi ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği sipariş ve teslimat onayı sürecinde önem taşımaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartını kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.