Kadın ya da erkek insan varlığı doğası gereği sahip olduğu güzelliği ya korumak ister ya da sorun oluşturan cilt problemlerini çözmek ve ışıl ışıl bir görünüm sahibi olmak ister. 2000’lerin başı itibari ile kozmetik sektöründeki yaklaşımlar yön değiştirdi. Organik ürünler tüketicinin ilk tercihi haline geldi. Bunun en birincil sebebi doğanın cilt sorunlarına çözümleri en etkili şekilde sunuyor olmasıydı. Ama bu yeni keşfedilen bir yol değil. Antik çağdan bu yana kadınlar doğanın kendine sunduklarıyla kendilerine bakım yapıyor güzellik ve sağlıklarını bu şekilde koruyorlardı. Mota Güzellik olarak; 2018 yılından buyana organik ürünlerimizle Türkiye ve Ortadoğu pazarında kişisel bakım, sağlık ve güzellik ürünleri sektöründe hizmet veriyoruz. Ürün yelpazemizde ilk olarak dünyaya güzellikleri ile nam salan, hayran bırakan İranlı kadınların yüz yıllardır kullandığı hamam kültüründen gelen RUŞUR TAŞI ( Sefidab )’na yer veriyoruz. İran’daki Safitab mağarasından doğal olarak elde edilen RUŞUR TAŞI ( Sefidab ) tahmin dilenin ötesinde cilt bakımının birçok alanında kullanılan doğal bir güzellik sırrı.
İran’dan ithal ettiğimiz ürünümüz RUŞUR TAŞI ( Sefidab ) ile sağlıklı güzelliğin köklerimizde gizli olduğunu sizlere hissettirmek istedik.
Ayrıca alternatif ürünleri de bünyemize ekleyerek ürün yelpazemizi genişletmey edevam ediyoruz. Yakın zamanda dünyanın farklı noktalarından organik birçok farklı bakım ürününü de sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Mota Güzellik olarak; kozmetik sektöründe sağlık güvenilirliğini ilke olarak benimseyerek, Türk kozmetik sektörünün organik ürünler alanına değer katmayı ve uluslararası platformda başarılar kazanmayı hedef olarak belirledik. Doğanın insana sunduğunun sınırsız olduğuna inan bizler hayatta başarıya bu yolda
ilerliyoruz…

Ruşur Taşı

Ruşur taşı doğal yapısı ile cildinizi temizlerken, peeling etkisi göstererek ölü cilt derisini ve siyah noktaları ve batıkları yok eder. Sivilce ve sivilce izlerini giderir. Beyazlatma etkisiyle, koltuk altı, dirsek ve diz kapaklarında oluşan kararmalarda etkilidir. Doğum lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Terlemeyi geciktirir ve ciltte oluşan yağlanmayı önler.

Bilmeniz Gerekenler

  • Uygulama öncesinde küçük bir bölgede deneme yapın. 15dk sonrasında herhangi bir yan etki görülmediği taktirde uygulama yapabilirsiniz.

  • Hassas ve sivilceli ciltlerde maske süresi max 15dk olmalıdır.

  • Sivilce ve akne olan ciltlerde masaj yapmaktan kaçının.

  • Haftada max 3 kez uygulamaya uygundur.